Krośnieńscy policjanci przeprowadzili szkolenie dla strażaków ochotników. Druhowie zapoznali się z zapisami prawa oraz metodami prawidłowego kierowania ruchem w czasie działań ratowniczych.
W minionym tygodniu na terenie Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce odbyło się szkolenie dla strażaków ochotników. W wydarzeniu uczestniczyli także członkowie zrzeszeni w Młodzieżowych Drużynach Pożarniczych. Organizatorem przedsięwzięcia był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów krośnieńskiej komendy, IPA Region Krosno, Komenda Miejska Policji w Krośnie oraz strażacy ochotnicy z OSP w Suchodole.

szkolenie w Bóbrce

W roli prelegentów wystąpili doświadczeni strażaccy instruktorzy, a także krośnieńscy policjanci. Funkcjonariusze omówili podstawowe zagadnienia z zakresu prawa drogowego oraz zaprezentowali sposoby prawidłowego kierowania ruchem w czasie prowadzenia działań ratowniczych.

szkolenie strażaków w Bóbrce

Ponadto, zorganizowali pokaz udzielania pierwszej pomocy, przestrzegając przed zagrożeniami, na które należy zwracać uwagę podczas ratowania ludzkiego życia.

szkolenie w Bóbrce

Szkolenie stało się także doskonałą okazją do promocji kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą", a także odpowiedzialnych zachowań w czasie wakacyjnego wypoczynku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.