Wielka feta na krośnieńskim rynku z okazji 230. rocznicy urodzin Aleksandra Fredry, najwybitniejszego polskiego komediopisarza, a także pamiętnikarza i poety.
Rok 2023 został ogłoszony rokiem Aleksandra Fredry. W roku bieżącym przypada 230. rocznica urodzin Aleksandra Fredry. W Krośnie rocznicę urodzin najwybitniejszego polskiego komediopisarza, a także pamiętnikarza czy poety świętowano podczas "Biesiady u Papkina".

Biesiada z kurdybankiem u Papkina w Krośnie

Na niezwykłe spotkanie z hrabią Aleksandrem Fredrą zaprosili w sobotnie popołudnie (29 lipca) na krośnieński rynek Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, Krośnieńska Fundacja Rozwoju oraz Miasto Krosno. Biesiada u Papkina - zaproszenie

Biesiada z kurdybankiem u Papkina

Był pojedynek na zupę ziemniaczaną z tytułowym kurdybankiem, spektakle na balkonie, pokazy historyczne, pokazy strojów, pokazy sokolniczne, wspólne wyszywanie bieżnika, śpiewanie i zabawy.

Biesiada z kurdybankiem u Papkina w Krośnie

Do tego warsztaty i opowieści. Biesiada była okazją do spotkania, rozmów i doskonałej zabawy. Wszystko zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.