Działają już 15 lat. Miejskie Koło Kobiet Jedlicze Centrum świętowało swój jubileusz.
W dniu 29 lipca miała miejsce wyjątkowa uroczystość 15-lecia działalności Miejskiego Koła Kobiet Jedlicze - Centrum. W spotkaniu uczestniczyli członkowie oraz przyjaciele organizacji. Był to czas wspomnień z działalności ostatnich lat.

Przybyłych gości powitała przewodnicząca i założycielka Koła Pani Maria Wojdyła. Następnie historię MKK Jedlicze - Centrum w poetycki sposób zaprezentowała Pani Danuta Welcer - autorka wierszy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Spotkaniu towarzyszyła wystawa złożona z pamiątek i zdjęć, która to świadczyła o niezwykłej energii i chęci działania wszystkich Pań.

jubileusz  Miejskiego Koła Kobiet Jedlicze - Centrum

Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik przekazała serdeczne gratulacje wszystkim zaangażowanym w działalność koła. Doceniła także wyjątkową aktywność Pani Marii Wojdyły, która to od 60 lat działa społecznie. - Z wyrazami wielkiej wdzięczności od całej naszej społeczności na ręce Pani Marii złożyła serdeczne podziękowania za jej działalność przypadającą na rzecz naszej małej ojczyzny Gminy Jedlicze. Niech ta chęć do działania nigdy nie minie - podsumowała Burmistrz.

Serdeczne życzenia popłynęły także od pozostałych gości. Miejskie Koło Kobiet zostało docenione przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego, który przyznał organizacji nagrodę w wysokości 15 tysięcy złotych.

Zwieńczeniem części oficjalnej był okazały tort oraz wspólne odśpiewanie "Sto lat". Uroczystość dopełniło biesiadowanie przy akompaniamencie Pana Mariana Dudy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.