Między 15 a 17 września w Miejscu Piastowym dojdzie do prawdziwej eksplozji mocy! Lexy Chaplin, Mateusz Ziółko, ks. Sebastian Picur, niemaGOtu czy TAU - to zapowiedź wielkich emocji, dobrej zabawy i radości. Tegoroczne hasło to "MMA - Młodzi Michała Archanioła". Festiwal Mocy zastąpi coroczne Michalickie Spotkanie Młodych.
Michalickie Spotkanie Młodych wraca z większą mocą, a właściwie z Festiwalem Mocy! Organizatorzy na fali wielkiej popularności dotychczasowych spotkań postanowili przekształcić wydarzenie w coroczny, atrakcyjny festiwal, jeszcze silniej nawiązujący do niezwykłej postaci Świętego Michała Archanioła.

- Festiwal Mocy to nazwa, która jest łatwa do zapamiętania i naturalnie kojarzy się z wielkim mocarzem jakim wśród aniołów jest Święty Michał. Michalickie Spotkania Młodych tworzyliśmy z młodymi i dla młodych i m.in. wsłuchując się w ich potrzeby zdecydowaliśmy się na zmianę formuły i nazwy naszego wydarzenia. Przyjeżdżajcie do nas we wrześniu, w Miejscu Piastowym poczujecie prawdziwą moc, moc wiary! - zachęca ks. Jarosław Witkowski CSMA, organizator.

Zeszłoroczne spotkanie przyciągnęło do Miejsca Piastowego tysiące młodych ludzi z całej Polski, a na scenie pojawili się popularni influencerzy-idole młodego pokolenia m.in. Roksana Węgiel, ks. Sebastian Picur czy ks. Krzysztof Kołtunowicz.

Premierowy Festiwal Mocy tworzy elektryzujący skład gwiazd: Lexy Chaplin - znana m.in. z walk freak-figtowych, włodarz federacji Clout MMA; ksiądz Tik-Toker Sebastian Picur, Tomasz Adamek - były bokser; przedstawiciele polskiej sceny muzycznej Mateusz Ziółko, zwycięzca trzeciej edycji programu TVP2 "The Voice of Poland", zespół niemaGOtu, który nagrał hymn na ŚDM 2016 w Polsce "Błogosławieni miłosierni", raper TAU oraz zespół Światło Uwielbienia.

Podczas festiwalu na uczestników czeka MOC religijnych, artystycznych, sportowych i social-mediowych emocji - w programie Eucharystia, niesamowite uwielbienie, zawody biegowe, koncerty, spotkania z influencerami z możliwością zrobienia zdjęcia czy uzyskania autografów.

Przygotowania na bieżąco można śledzić za pośrednictwem mediów społecznościowych Festiwalu. Zapisy poprzez formularz na stronie - https://festiwalmocy.pl/

~Maria

28-08-2023 08:26 1 0

Jedziemy!!! Do zobaczenia;)
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.