Prokuratura Rejonowa w Krośnie nadzoruje śledztwo po zdarzeniu w jednym z mieszkań na terenie Krosna. Dzisiaj Sąd Rejonowy w Krośnie zdecydował o losie 66-letniego mieszkańca Krosna.
31 lipca służby ratownicze powiadomione zostały zdarzeniu, do którego doszło w jednym z mieszkań na terenie Krosna. Do szpitala z obrażeniami ciała, po ugodzeniu nożem, trafiła kobieta.

Wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia zajęli się funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, a prowadzone śledztwo nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Krośnie. Policjanci zatrzymali 66-letniego męża poszkodowanej kobiety. Wstępne ustalenia pozwoliły na postawienie 66-letniemu mężczyźnie zarzutu spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swojej żony.

- Nożem kuchennym od długości ostrza 16,5 cm ugodził pokrzywdzoną w brzuch powodując u niej obrażenia ciała stanowiące chorobę realnie zagrażającą jej życiu - poinformował prokurator rejonowy w Krośnie Sławomir Merkwa.

Mieszkaniec Krosna przyznał się do zarzucanego mu czynu i żałuje tego co zrobił. Stwierdził, że do zdarzenia doszło, gdy był pod wpływem alkoholu i nie pamięta sytuacji, gdy zaatakował żonę nożem.

Na wniosek prokuratury, Sąd Rejonowy w Krośnie zastosował dzisiaj (3 sierpnia) wobec 66-mężczyzny trzymiesięczny tymczasowy areszt. Grozi mu kara pozbawienia wolności od lat 3.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.