Gwiazdą pierwszego dnia Jarmarku Korczyńskiego był zespół Dżem. Zobacz zdjęcia z koncertu.
Pierwszy dzień Jarmarku Korczyńskiego upłynął pod znakiem muzyki. Najpierw na scenie wystąpił zespół Harmider, następnie gwiazda imprezy - legenda polskiej muzyki - zespół Dżem. Sobotnią zabawę zakończyła dyskoteka pod gwiazdami.

Koncert Dżem w Korczynie

Publiczność, która licznie przyszła na koncert zespołu Dżem, nie mogła być zawiedziona. Zespół zagrał swoje stare hity i te nowsze utwory.

Koncert Dżem w Korczynie

Obecny skład zespołu Dżem to grający od początku bracia gitarzyści Adam Otręba i Benedykt "Beno" Otręba oraz Jerzy Styczyński (gitara), Janusz Borzucki (instrumenty klawiszowe) i Zbigniew Szczerbiński (perkusja). Wokalistą zespołu od 2001 roku jest Maciej Balcar.

Koncert Dżem w Korczynie

Dziś drugi dzień Jarmarku Korczyńskiego. W programie m.in. piknik militarny, zumba i wystawy okolicznościowe. Dla najmłodszych przygotowano zabawy i niespodzianki. Na scenie ustawionej na stadionie w Korczynie wystąpi zespół ludowy Korczyna, zespół Chillout i Rompey (szczegółowy program: Jarmark Korczyński 2023).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu zespołu Dżem:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.