Zderzenie dwóch samochodów w Lipowicy. Na miejscu udzielana została pomoc medyczna poszkodowanym osobom.
Służby ratunkowe pracują w Lipowicy gmina Dukla gdzie doszło do zdarzenia drogowego dzisiaj (7 sierpnia) po godzinie 13:00 na drodze krajowej nr 19.

kolizja w Lipowicy

Kierująca samochodem marki Mercedes nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył poprzedzającego go samochodu marki Audi. Pomoc medyczna została udzielana na miejscu poszkodowanym osobowym w tym dwójce dzieci.

Do zdarzenia zostali zadysponowani strażacy, zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci. Droga w miejscu zdarzenia była przez kilkadziesiąt minut zablokowana, przed godziną 14:00 wprowadzono ruch wahadłowy.

~Ja

07-08-2023 20:25 16 23

Pył unoszący się z pobliskiego kamieniołomu osiada na drodze. Gdy zmoczy go deszcz robi się bardzo śliskie błotko. Poprawa jest dopiero gdy intensywne opady spłuczą to z drogi.
Odpowiedz

~Romuś

07-08-2023 16:15 15 17

Gorąco i deszcz - asfalt wtedy jest jak by pokryty cienką warstwą smalcu. Bardzo wtedy niebezpiecznie przy hamowaniu tak jak na lodzie. Trzeba uważać na te deszcze teraz który pada na rozgrzany asfalt.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.