Jedna osoba zginęła w wypadku w Starej Wsi. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.
W dniu 15 sierpnia, około 19:30, na drodze wojewódzkiej 886 w miejscowości Stara Wieś w powiecie brzozowskim doszło do zderzenia samochodu osobowego audi, którym kierował 19-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego z motocyklem marki suzuki, którego kierujący i pasażer również byli mieszkańcami powiatu strzyżowskiego.

Kierujący samochodem poruszał się w kierunku Brzozowa, natomiast motocykl podróżował w kierunku Rzeszowa. Doszło do zderzenia, gdzie jednoślad uderzył w bok samochodu od strony pasażera. W wyniku tego zdarzenia, 44-letni pasażer motocykla zmarł na miejscu wskutek odniesionych obrażeń. Kierujący motocyklem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Brzozowie - poinformował asp. sztab Sebastian Garbiński z KPP w Brzozowie

Na miejsce wypadku zostały skierowane służby ratunkowe w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak poinformował kapitan Wojciech Sobolak z KP PSP w Brzozowie w działaniach ratowniczych brały udział dwa zastępy z JRG PSP w Brzozowie oraz OSP Stara Wieś.

Obecnie droga wojewódzka jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują policjanci z KPP w Brzozowie pod nadzorem prokuratora.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.