We Wrocance odbył się recital fortepianowy w ramach obchodów jubileuszu 600-lecia Wrocanki.
W sobotę (12 sierpnia) we Wrocance do swojego zaczarowanego ogrodu zaprosił profesor dr hab. Andrzej Pikul na recital chopinowski.

Tym, którzy wzięli udział w tej wyjątkowej uczcie dla ducha, otworzyły się drzwi do muzycznej podróży trwającej ponad godzinę. Jej intencją było odświeżenie wspomnień minionych chwil i rozbudzenie ciekawości co do nieodkrytych jeszcze doznań.

recital we Wrocance

Był to moment wyjątkowy, wzruszający i z pewnością długo pozostanie w pamięci słuchaczy.

- To cudowne być świadkiem żyjącej w człowieku pasji, podsumowała ten wieczór - Wójt Gminy Miejsce Piastowe Dorota Chilik, dziękując profesorowi Andrzejowi Pikulowi.

~Mieszkaniec gminy Miejsce Piastowe

17-08-2023 17:52 0 66

"Przebudowa drogi pomiędzy Rogami i Iwoniczem "Mołdawa" (wspólnie z powiatem), kontynuacja budowy chodnika do końca zabudowań." "poszerzenie ulicy Szkolnej przy skrzyżowaniu z drogą powiatową." "Poszerzenie ul. Kościelnej przy współpracy z Mieszkańcami wraz z poprawą odprowadzenia wód odpadowych do rzeki Lubatówka." - te rzeczy nie zostały wykonane w Rogach i myślę, że pewnie nie zostaną wykonane do wyborów (a szkoda bo te cytaty pochodzą z programu wyborczego)Pragnę zmiany wójta
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.