Już w sierpniu uczniowie mogą wyrobić Krośnieńską Kartę Miejską, by od początku roku szkolnego we wrześniu w pełni korzystać z jej funkcjonalności.
Nowy rok szkolny 2023/2024 coraz bliżej i dlatego Miejska Komunikacja Samochodowa w Krośnie już dziś zachęca uczniów, którzy korzystają z komunikacji autobusowej MKS Krosno, do wyrobienia Krośnieńskiej Karty Miejskiej. Jest ona potrzebna m.in. do kupna biletu miesięcznego.

Obecnie Krośnieńską Kartę Miejską można wyrobić bez konieczności stania w długich kolejkach, które tworzą się na początku każdego roku szkolnego, czyli od września.
Aby wyrobić kartę należy wypełnić stosowny wniosek, mieć jedno zdjęcie w rozmiarach 35 x 45 mm oraz posiadać ważną legitymację szkolną. W przypadku uczniów, którzy od września rozpoczynają naukę w szkołach ponadpodstawowych obowiązuje ważna legitymacja ze szkoły podstawowej.

MKS Krosno zaprasza bezpośrednio do siedziby przy ul. Fredry 1A, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00 lub do siedziby Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego - Biuro Obsługi Klienta, ul. Fredry 12, w poniedziałki w godzinach 7.00-17.00, od wtorku do piątku w godzinach 7.00-16.00.

~Mieszkaniec Krosna

22-08-2023 21:04 3 4

Kpina, będąc mieszkańcem Krosna trzeba wnioskować o kartę mieszkańca...?
Nowoczesne miasto w dobie internetu i rozwoju informatyzacji.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.