GDDKiA poinformowała o pracach, jakie wykonywane są obecnie na S19 od węzła Krosno do węzła Miejsce Piastowe. Zaprezentowała też najnowsze zdjęcia i filmy.
na budowie mija 22 tydzień robót na odcinku S19 od węzła Krosno w Iskrzyni do węzła Miejsce Piastowe. Wykonawca kontynuuje prace drogowe i mostowe. Są to m.in. wymiana gruntu, odhumusowanie terenu, wykonywanie wykopów w gruntach skalistych i nieskalistych.- Na łączniku Iskrzynia wykonywane są nasypy. Trwają prace na obiektach inżynierskich czyli zbrojenie i betonowanie podpór pod obiekty oraz wykonywanie izolacji. Trwają także roboty w branży teletechnicznej, elektroenergetycznej oraz przebudowywana jest sieć gazowa - poinformował Bartosz Wysocki z GDDKiA w Rzeszowie.Odcinek drogi ekspresowej S19 od węzła Krosno do węzła Miejsce Piastowe realizowany jest przez konsorcjum Aldesa Construcciones Polska i Aldesa Construcciones. Wartość kontraktu to 365 074 863,34 zł. Zakończenie prac zaplanowano w III kwartale 2025 roku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.