Policjanci poszukują sprawcy śmiertelnego wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło w sobotę, na al. Wyzwolenia w Rzeszowie.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 26 sierpnia około godz. 10:30. Jak ustalili policjanci, kierujący osobowym bmw x3, jadąc al. Wyzwolenia od ul. Krakowskiej, na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną z ul. Okulickiego, skręcając w drogę prowadzącą do firmy Centrum Kamienia Drogowego i Ogrodowego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem, uderzając w niego. W wyniku zderzenia pojazdów, kierujący hondą, 53-letni mieszkaniec Rzeszowa poniósł śmierć na miejscu.

Mundurowi ustalili tożsamość kierującego bmw, który po zdarzeniu wybiegł z pojazdu i zbiegł z miejsca.

Kierujący to Piotr Chłanda, 37-letni mieszkaniec Rzeszowa, którego wizerunek publikujemy.

Osoby, które rozpoznają na zdjęciu poszukiwanego mężczyznę, prosimy o kontakt z prowadzącymi sprawę policjantami Referatu ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 11, osobiści lub telefonicznie pod nr 47 821 34 54 albo z dyżurnym komendy pod nr telefonu 47 821 33 10 lub 112.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.