Seniorzy z Klubu "Puchatek" w dzielnicy Krościenko Niżne nawiązali partnerską współpracę z z Krościenkiem nad Dunajcem.
Członkowie Klubu Seniora "Puchatek" działającego w dzielnicy Krościenko Niżne nawiązali współpracę z Krościenkiem nad Dunajcem. Pomysł żeby się odwiedzać i może zrobić coś razem z miejscowościami o tej samej nazwie pojawił się jakiś czas temu. 30 sierpnia Krościenko Niżne gościło w Krościenku nad Dunajcem.

Aktywni Członkowie Klubu Seniora "Puchatek" w ramach projektów realizowanych przy wsparciu finansowym miasta, zorganizowali wycieczkę turystyczno-krajoznawczą w Pieniny, podczas której odwiedzili Gminę Krościenko nad Dunajcem.
Dzięki uprzejmości Władz Gminy, Powiatu Nowotarskiego, Centrum Kultury i Promocji, Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów "Pieniny" w Krościenku nad Dunajcem doszło do wyjątkowego spotkania w siedzibie Urzędu.

spotkanie senirów w Krościenku na Dunajcem

Gospodarze przywitali gości z Krosna w iście góralskim stylu dźwiękami ludowej kapeli. W czasie spotkania z władzami gminy i kilku organizacji, przedstawiciele dzielnicy Krościenko Niżne nawiązali obiecujące kontakty. Okazuje się, że krośnieńska inicjatywa się spodobała i zaowocowała wzajemnymi obietnicami o współpracy w postaci Listu Intencyjnego.

Wystawa Ocalić od zapomnienia. Korczyna, jakiej już nie ma
W spotkaniu ze strony Krościenka nad Dunajcem uczestniczyli: Jan Dyda - Wójt Gminy, Tadeusz Topolski - Zastępca Wójta Gminy, Jan Komorek - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Nowotarskiego, Józef Szałwia - Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem, Zofia Mikołajczyk - Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów "Pieniny", Jan Kubik - Związek Podhalan oddział w Krościenku nad Dunajcem

Krośnianie nie byliby sobą gdyby, po tak udanym spotkaniu, nie zaprosili gości do siebie.

~Janek

04-09-2023 21:15 0 4

Pierdoły prawisz. Pojechali przed nimi i wracają. Zachód jest zgniły do szpiku, a w Polsce coraz lepiej i spokojnie. To tutaj na tym "zaścianku" jest Polska, tutaj są autentyczni Polacy, to tutaj młodzi mają perspektywy. Ale muszą ruszyć tyłki i robić to, co robią u Niemca, czy innego wyzyskiwacza na Zachodzie. Praca, praca, praca. Swoja, a nie matki, ojca i babcine pieniądze.
Odpowiedz

~do Janek

04-09-2023 18:32 1 11

Nienawiść aż kipi z twojego komentarza. Proszę się od młodzieży odstosunkować. Za dużo generalizujesz, mamy mnóstwo wspaniałej młodzieży. Pozwól, że co coś ci dopowiem: obecna mlodzież nie zrobi błędu dawnej młodzieży i nie zostanie tutaj, bo poza zaściankiem, brakiem dobrze płatnej pracy i hejtem nic tu dla nich nie ma. Krosno już jest miastem emerytów, a będzie jeszcze gorzej. Podobnie jest z resztą powiatu.
Odpowiedz

~Janek

04-09-2023 12:19 2 1

A młodzież patrzy w telefony, nic nie robi i tylko chce przywilejów - jak wszelkie elgiebety. A wała! Weźcie się sami do roboty. Jak dawna młodzież.
Odpowiedz

~Baki

03-09-2023 09:43 4 8

Nic tam się nie dzieje. Dawniej były dożynki, młodzież organizowała dyskoteki a teraz klub seniora. Jak w całym Krośnie. Nic dla młodzieży
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.