Pierwszy dzwonek ogłaszający rozpoczęcie nowego roku szkolnego rozbrzmiał w szkołach podstawowych w Korczynie, Komborni, Krasnej, Iskrzyni i Węglówce.
4 września w szkołach podstawowych w Korczynie, Komborni, Krasnej, Iskrzyni i Węglówce rozbrzmiał pierwszy dzwonek oznajmiający rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024.

Dla ósmoklasistów to ostatni rok spędzony w murach szkół do których zdążyli się już przyzwyczaić. Dla pierwszaków to początek nowej, pięknej przygody, którą wspominać będą przez całe życie. Tu zawiążą się pierwsze przyjaźnie, tutaj młodzi ludzie poznają podstawowe, rządzące światem prawidła. Wiedza zaprocentuje w najmniej spodziewanych momentach życia.

rozpoczęcie roku szkolnego w Korczynie

Wójt Gminy Korczyna Jan Zych uczestniczył w uroczystościach rozpoczynających rok szkolny w Komborni oraz w Korczynie.

- W nadchodzącym roku życzę Państwu - rodzicom, nauczycielom, a przed wszystkim Wam, drodzy uczniowie, by czas szkoły nie był czasem zmarnowanym. Pamiętajcie, że uczycie się nie dla ocen, lecz dla wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności. Mam nadzieję, że współpraca między szkołą a rodzicami będzie układała się w tym roku jak najlepiej. Nie zapominajmy, że dzieci uczą się nie tylko w szkole ale i w domu rodzinnym. Wszystkim powinno zależeć na jak najlepszym przygotowaniu młodego człowieka do dalszego życia - powiedział Wójt Jan Zych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.