W Miejscu Piastowym trwa Festiwal Mocy. W sobotę gościem specjalnym był były mistrz świata w boksie Tomasz Adamek.
Pod hasłem "MMA - Młodzi Michała Archanioła" w Miejscu Piastowym trwa Festiwal Mocy czyli Michalickie Spotkanie Młodych w nowej odsłonie.

Festiwal Mocy w Miejscu Piastowym

Podczas festiwalu na uczestników czeka MOC religijnych, artystycznych, sportowych i social-mediowych emocji - w programie eucharystia, niesamowite uwielbienie, zawody biegowe, koncerty i spotkania z influencerami z możliwością zrobienia zdjęcia czy uzyskania autografów.

Festiwal Mocy w Miejscu Piastowym

W piątek gościem specjalnym był Tomasz Adamek, były mistrz świata w boksie.

- Zawsze byłem blisko kościoła, w młodości byłem ministrantem, rodzice przekazali mi wiarę a ja dalej swoim dzieciom. Jestem tutaj po to, aby pokazać, że można osiągnąć sukces w życiu i można być normalnym człowiekiem. Często tak jest, że ci, którzy osiągnęli sukces i zdobyli pieniądze odsuwają się od kościoła. Pieniądze pomagają w życiu, ale jak mówi powiedzenie pieniądze szczęścia nie dają. Jeżeli w tym wszystkim jest Pan Jezus wtedy mamy jego błogosławieństwo, jesteśmy szczęśliwi - powiedział Tomasz Adamek.

Festiwal Mocy w Miejscu Piastowym

W Miejscu Piastowym w sobotę można będzie spotkać Lexy Chaplin i księdza Sebastiana Picura, wystąpi Mateusz Ziółko i raper TAU. Wydarzenie prowadzi gwiazda TVP Marta Surnik.

~sw

18-09-2023 15:41 2 5

Ja zaczynam od ziewania , ale kogo to obchodzi ?
Odpowiedz

~Didi

17-09-2023 07:58 1 11

Został dobrze wychowany ten szlachetny człowiek i pięściarz zawsze go doceniałem za serce do walki i za wiarę której nigdy się nie wstydził
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.