Piątą porażkę z rzędu zanotowali piłkarze Karpat Krosno. Dziś (16.09) na własnym boisku przegrali z Wiślanami Jaśkowice 0:2.

Karpaty Krosno - Wiślanie Jaśkowice 0:2 (0:2)


Bramki: Jakub Seweryn (7'), Mateusz Krasuski (30')

Karpaty Krosno - Wiślanie Jaśkowice

Karpaty Krosno: Denys Demianenko (Aleksander Gazda 46'), Zakohi Franck Alain Djoulou (Jaba Phkhakadze 46'), Grzegorz Gawle, Martin Geci (Dawid Król 78'), Damian Jędryas, Aliba Antonio Lando (Marek Fundakowski 46'), Michał Perchel, Kamil Radulj, Michał Smoleń (Mateusz Lusiusz 46'), Michał Stasz, Karol Wajs

Wiślanie Jaśkowice: Krystian Bociek, Dawid Dynarek, Mateusz Krasuski (Bartłomiej Gruszkowski 72'), Arkadiusz Leszczyński, Arkadiusz Lewiński, Grzegorz Marszalik, Nikodem Morawski,Błażej Radwanek (Dominik Cholewa 62'), Adrian Rakowski, Jakub Seweryn (Jędrzej Strózik 75'), Bartosz Tetych (Michał Wiśniewski 72')

Sędziowały: Anna Adamska - Katarzyna Chrzanowska, Angelika Nowak

Zobacz zdjęcia z meczu:

~AtOktO

18-09-2023 09:03 3 5

Słyszy się na mieście,że ci którzy awansowali buntują drużynę przed nowymi zawodnikami którzy zostali w celu wzmocnienia drużyny. Pewnie to ci sami co mieszali niezdrowo w drużynie w czasie gdy awansu chciał "krakowski aptekarz"
Odpowiedz

~Wiśnia

17-09-2023 10:24 2 5

Niema absolutnie żadnego pomysłu na tę drużynę? Czy jakiś wirus mgły mózgowej opanował działaczy klubu?
Odpowiedz

~Kibic

17-09-2023 09:14 4 3

To jest parodia piłki nożnej w wykonaniu piłkarzy Karpat. Drużyna jest zupełnie nie przygotowana do gry w III-lidze. Żałuję że poszedłem oglądać to mierne widowisko. Starsi kibice są zdziwieni co robi tutaj trener, który zupełnie nie potrafi odpowiednio przygotować zespołu? Jeśli u siebie przegrywa się z drużynami zajmującymi dolną część tabeli, to coś jest nie tak?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.