W sobotę 23 września w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbył się III Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Jana Sucha - wywodzącego się z Jedlicza, wybitnego siatkarza i trenera, 102 krotnego reprezentanta kraju, olimpijczyka z Monachium oraz 4-krotnego Mistrza Polski.
Uroczystego otwarcia turnieju dokonali Jan Such oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu Wojciech Florczak.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn, które rywalizowały ze sobą w dwóch grupach: zawodowej i amatorskiej. Zawodnicy prezentowali wysoki poziom, a rozgrywane mecze dostarczyły wielu wrażeń i emocji sportowych oczywiście w duchu "fair play".

II Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Jana Sucha

Zwycięzcami turnieju zostały: w grupie amatorskiej drużyna reprezentująca Moderówkę, która w bezpośrednim pojedynku pokonała Elektro Volley Świerzowa, natomiast w grupie zawodowej najlepszą okazała się drużyna KS Błękitni Ropczyce, która w finale pokonała Avię Solar Sędziszów Małopolski. W meczu o trzecie miejsce w grupie zawodowej MKS Wisłok Strzyżów pokonał KS Prosport Czudec.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali panowie sędziowie Piotr Pętlak i Mateusz Górnicki, przedstawiciele Podkarpackiego Okręgowego Związku Sędziowskiego w Rzeszowie, natomiast opiekę medyczną sprawował Łukasz Szarek.

II Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Jana Sucha

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Organizator przyznał również nagrody indywidualne dla zawodników wyróżniających się w turnieju. I tak MVP turnieju w grupie amatorskiej został reprezentujący drużynę z Moderówki Michał Żywiec, natomiast w grupie zawodowej Azab Elaayed Sheba - zawodnik KS Błękitni Ropczyce. 

Uroczystego zakończenia turnieju i wręczenia nagród dokonali osobiście Jan Such oraz Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.