36-letni kierowca hondy, jechał przez gminę Baranów Sandomierski, z prędkością 178 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość o 88 km/h. Tłumaczył się policjantom, że spieszył się na umówioną wizytę do dentysty.
Policjanci z grupy SPEED interweniowali wobec motocyklisty, który złamał ograniczenie prędkości. W poniedziałek przed godz. 18, funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę motocykla marki Honda.

36-letni mężczyzna jechał drogą wojewódzką nr 985 w Dymitrowie Dużym, z prędkością 178 km/h. Kierowca przekroczył prędkość poza obszarem zabudowanym o 88 km/h, ponieważ obowiązywała tam prędkość 90 km/h.

Tir w rowie na DK19 w Woli Komborskiej
Mieszkaniec powiatu tarnowskiego tłumaczył się policjantom, że spieszył się do miejsca zamieszkania na umówioną wizytę do dentysty.

O jego dalszym losie będzie teraz decydował sąd.

~dorośnij

01-10-2023 09:25 0 1

Nawet na autostradzie tyle nie jeżdżę, a co dopiero na zwykłych drogach. Co za imb...yl. Jak to kiedyś ujął znajomy, dla każdego id...y na motorze rośnie gdzieś drzewo.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.