Przez Krosno przejedzie kilkanaście zabytkowych traktorów. Będzie je można podziwiać już jutro.
W piątek (29 września) przez Krosno przejedzie kilkanaście zabytkowych traktorów. Będzie je można podziwiać m.in na dłuższym postoju przy Hali Sportowej przy ul. Bursaki.

Kolekcjonerzy pojawią się tam prawdopodobnie około południa i będą prezentować swoje maszyny mniej więcej do godz. 14.00. Będzie okazja, by zasiąść za kierownicą i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Krosno znalazło się na trasie Beskidzkiej Rajzy - rajdu który organizuje 2 razy w roku Stowarzyszenie Stary Traktor Bieszczady.

Jego uczestnicy będą wcześniej m.in w Haczowie, na wieży widokowej przy rezerwacie Prządki i Zamku Kamieniec. Na koniec dnia zatrzymają się w Chyrowej. W sobotę będzie można ich spotkać na trasach wokół Magurskiego Parku Narodowego.

W grupie będzie ok 15 traktorów w większości wyprodukowanych w latach 50-tych i 60-tych ub. wieku.

[AKTUALIZACJA]


Zobacz zdjęcia:
Krosno na trasie "starych traktorów"

~nnnnn

28-09-2023 19:52 5 8

moj tato ma taki ursus C 325
Odpowiedz

~jarząbek

28-09-2023 19:24 11 8

Rozumię, że wszytkie ciągniki są zarejestrowane, mają opłacone OC i spełniają wymogi dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych, bo policja zatrzymuje tzw. sam-y i nakłada chorendalne mandaty.
Odpowiedz

~Krosno

28-09-2023 16:42 11 10

Mają się czym chwalić. Jedyne co zostało w tej dziurze bez przyszłości to stare traktory. Świat idzie do przodu a my jak za pańszczyźniany.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.