Znamy zwycięzców piątej edycji Nocnego Biegu Lotnika w Krośnie. Triumfowali Wojciech Pelczar przed Łukaszem Jaumieniem i Sławomirem Muchą.
Blisko 200 zawodniczek i zawodników stanęło na starcie jubileuszowej, piątej edycji Nocnego Biegu Lotnika w Krośnie. Mieli oni do pokonania dystans około 5 kilometrów, biegnący przez teren krośnieńskiego lotniska - pas startowy i tereny zielone.

V Nocny Bieg Lotnika w Krośnie

Organizatorem biegu był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie, Klub Biegacza MOSiR Krosno przy współudziale Gminy Krosno, Lotnisko Krosno S.A. oraz Aeroklub Podkarpacki w Krośnie. Bieg zabezpieczali strażacy z miejscowych jednostek OSP.

V Nocny Bieg Lotnika w Krośnie

Wśród mężczyzn zwyciężył Wojciech Pelczar z Dobieszyna, uzyskując czas 15 minut i 35 sekund. Drugi na mecie był Łukasz Jaumień z Krosna (00:15:36), trzeci Sławomir Mucha z Glinika (00:17:08).

V Nocny Bieg Lotnika w Krośnie

Wśród kobiet triumfowała Paulina Szurlej z Haczowa (00:20:01), druga na mecie zameldowała się Monika Banasik z Pruchnika (00:20:12), trzecia Agata Rępalska z Krościenka Wyżnego (00:20:28).

V Nocny Bieg Lotnika w Krośnie

Uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale, najlepsi puchary.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z biegu:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.