Niebieskie serce po raz kolejny wypełniło się nakrętkami. Środki uzyskane z ich sprzedaży znów pomogą w leczeniu i rehabilitacji Oli z Humnisk.
- Tym razem, aby przekazać zebrane nakrętki zaprosiliśmy Olę i jej tatę do jednostki.
Dziewczynka była bardzo zaciekawiona tym, jak wygląda praca policjantów od środka. Zobaczyła stanowisko dyżurnego i dowiedziała się jak pracują policjanci wydziału kryminalnego.
Miała także możliwość zasiąść w fotelu Komendanta i poczuć się jak prawdziwy szef brzozowskich policjantów. Komendant Powiatowy Policji w Brzozowie insp. dr Mariusz Skiba przekazał Oli policyjną maskotkę.

Na koniec, po raz pierwszy, Ola osobiście mogła otworzyć niebieskie serce i wysypać zebrane nakrętki. Warto tutaj podkreślić, że ilość jaką tym razem udało się zebrać była tak duża, że stały one w workach, obok pojemnika.

Święto patrona Policji w Miejscu Piastowym
Zachęcamy wszystkich do włączenia się wspólnie do kolejnego zapełnienia serca i pobicia tego wyśmienitego rekordu. Pojemnik na nakrętki jest ogólnodostępny i każdy może przyjść i w ten sposób pomóc potrzebującym. Należy pamiętać, że wrzucać do niego należy wszelkie plastikowe nakrętki niezależnie od ich koloru czy kształtu.

Ola choruje na Zespół Williamsa. Jest to bardzo rzadki zespół wad wrodzonych, które ma podłoże genetyczne. Jak przekazał jej tato, wszystkie środki jakie uda się zebrać za sprzedane nakrętki przeznaczają na kosztowną i specjalistyczną rehabilitację. Najbliższy ośrodek rehabilitacyjny, mogący fachowo jej pomóc, znajduje się w województwie wielkopolskim, oddalonym 766 km od ich domu.

Jeżeli ktokolwiek chciałby włączyć się osobiście w pomoc Oli, która jest podopieczną Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak, ul. Kościuszki 23, 36-20 Brzozów, może przekazać środki na konto fundacji.
Bank PKO S.A.: 83 1240 2324 1111 0000 3323 0456, Tytułem: na leczenie i rehabilitację Aleksandry Wojnar.

~Coo

02-10-2023 18:04 5 3

Dobrze że dzięki nowym przepisom UE nakrętki mają być przytwierdzone do butelek
Odpowiedz

~do apis

01-10-2023 14:16 7 5

O to to!
Odpowiedz

~apis

01-10-2023 09:54 12 9

w pislamie są pieniądze dla swoich na "willa plus" na Mejzę, Bakiewicza tylko nie ma na leczenie dzieci.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.