W Jedliczu odbyły się warsztaty doradztwa zawodowego połączonego z kursem zawodowym "Ogrodnik terenów zielonych".
Gmina Jedlicze oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jedliczu w ramach Klubu Integracji Społecznej byli organizatorami warsztatów doradztwa zawodowego połączonego z kursem zawodowym pn. "Ogrodnik terenów zielonych". Zajęcia skierowane były dla mieszkańców Gminy Jedlicze i składały się z części teoretycznej oraz praktycznej.

Część teoretyczna odbyła się w Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej, mieszczącym się w zabytkowej dworskiej oficynie w Jaszczwi. Wybór miejsca okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, gdzie uczestnicy szkolenia mogli podziwiać przepiękne zasadzenia przy tutejszym Dworze Stojowskich.

Dzień pełen radości w Jedliczu
W części praktycznej kursanci upiększyli tereny zielone przy Skate Parku w Jedliczu i wyszło im to znakomicie. Na zakończenie zajęć wizytę przyszłym ogrodnikom złożyła Burmistrz GminyJedlicze Jolanta Urbanik podziwiając efekty ich pracy.

Osoby, które przeszły szkolenie otrzymały specjalne zaświadczenia potwierdzające nowe umiejętności przydatne na rynku pracy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.