BiblioStarter już do odbioru w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej Krośnie i jej filiach w Jaśle, Brzozowie, Lesku oraz Ustrzykach Dolnych.
Wasz BiblioStarter już do odbioru w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej Krośnie i jej filiach w Jaśle, Brzozowie, Lesku oraz Ustrzykach Dolnych.

1 października rozpoczęła się nowa edycja akcji "BiblioStarter dla Studenta". Do końca października Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka przy PZPW zapraszają studentów do skorzystania z wielu bibliotecznych udogodnień.

W tym okresie studenci, którzy zdecydują się zapisać do biblioteki, otrzymają zwiększony limit wypożyczeń, który będzie obowiązywał przez cały okres studiów. Zapisu do biblioteki można dokonać przez internet, a swoje dane osobowe potwierdzić z wykorzystaniem Profilu Zaufanego. Oprócz bogatej oferty książek drukowanych nowo zapisani studenci otrzymają darmowy voucher do książek w wersji elektronicznej w Czytelni Ibook Libra

BiblioStarter dla studentów to także e- usługi biblioteczne, które ułatwią studenckie życie. Aplikacja mobilna "e-Biblioteki Pedagogiczne" na platformy Android (Google Play), iOS (App Store) oraz Windows Phone (Microsoft Store) umożliwia pełną obsługę konta czytelnika w systemie bibliotecznym. Z pozycji telefonu można w szybki i wygodny sposób kontrolować swoje konto biblioteczne, korzystać z karty bibliotecznej wbudowanej w aplikację oraz wygenerować przypomnienia, np. o zbliżającym się zwrocie dokumentu czy dostępności zarezerwowanego egzemplarza.

Biblioteka to przestrzeń dla Was - tu możecie nie tylko poczytać książki i prasę, ale także spotkać się ze znajomymi i pracować razem w pokoju pracy twórczej Book Room.
Czytelnik w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu może zamówić skan lub kserokopię artykułu z czasopisma lub fragment książki, może również zamówić książki, które zostaną dostarczone kurierem bezpośrednio pod wskazany adres. Dla książek i materiałów bibliotecznych wypożyczonych zdalnie wydłuża się dodatkowo okres wypożyczenia o 30 dni.

Każdy student jest dla wyjątkowy, dlatego może liczyć na indywidualny instruktaż korzystania z elektronicznego katalogu Integro oraz wszystkich funkcjonalności i e-usług dostępnych w bibliotece.

Bibliostarter dla Studenta

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.