Już jutro (11 października) w kontekście zbliżających się wyborów parlamentarnych, odbędą się ważne spotkania z udziałem kandydatów w wyborach, parlamentarzystów oraz publicystów.

Debata w Krośnie: "Co jest dobre dla Polski?"


Pierwsze spotkanie odbędzie się w Pałacu Polanka w Krośnie (ul. Popiełuszki 103) o godzinie 17:00 i zgromadzi szereg znanych postaci politycznych i publicystycznych, głównie skoncentrowanych wokół opozycji rządowej.

Podczas debaty, którą zorganizowało Europejskie Centrum Solidarności, zostaną poruszone kluczowe kwestie dotyczące kierunku, w jakim powinna zmierzać Polska.

Uczestnikami tego wydarzenia będą m.in. poseł i kandydatka do Sejmu Joanna Frydrych; prezydent Krosna Piotr Przytocki; publicysta, eseista, pisarz, historyk i działacz polityczny Adam Michnik; burmistrz Ustrzyk Dolnych i kandydat do Sejmu Bartosz Romowicz; inżynier i polityk, były minister gospodarki i wiceprezes Rady Ministrów Janusz Steinhoff; ekonomista i polityk, były minister spraw zagranicznych Dariusz Rosati; dziennikarz i publicysta Jacek Żakowski; polityk, działacz społeczny oraz aktywista Łukasz Rydzik.

Spotkanie w Równem


Zaledwie pół godziny później, o 17:30, kolejne ważne spotkanie odbędzie się w Domu Ludowym w Równem (gmina Dukla).

Głównym gościem będzie Minister Aktywów Państwowych, Jacek Sasin. Jak przekazuje Departament Komunikacji Ministerstwa Aktywów Państwowych, spotkanie ma charakter otwarty, co daje mieszkańcom szansę na bezpośrednią wymianę myśli i opinii z ministrem.

Jacek Sasin kandyduje do Sejmu w okręgu wyborczym 24 (woj. podlaskie).

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.