W Pałacu Polanka w Krośnie odbyła się debata "Co jest dobre dla Polski?". Zobacz zdjęcia.
W środę 11 października w Pałacu Polanka w Krośnie odbyła się w formie "okrągłego stołu" debata "Co jest dobre dla Polski?".

Wzięli w niej udział: poseł i kandydatka do Sejmu Koalicji Obywatelskiej Joanna Frydrych; prezydent Krosna Piotr Przytocki; publicysta, eseista, pisarz, historyk i działacz polityczny Adam Michnik; burmistrz Ustrzyk Dolnych i kandydat do Sejmu trzeciej Drogi Bartosz Romowicz; inżynier i polityk, były minister gospodarki i wiceprezes Rady Ministrów Janusz Steinhoff; ekonomista i polityk, były minister spraw zagranicznych Dariusz Rosati; dziennikarz i publicysta Jacek Żakowski; polityk, działacz społeczny, aktywista i kandydat do Sejmu Lewicy Łukasz Rydzik. Na debatę również zaproszony został kandydat do Sejmu Prawa i Sprawiedliwości Marek Kuchciński, który jednak nie przyjął zaproszenia.

Debata Co jest dobre dla Polski w Krośnie

Pełny zapis debaty: https://www.facebook.com/terazkrosno/videos/33781931874895

Debata Co jest dobre dla Polski w Krośnie

Debatę zorganizowaną przez Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku poprowadziła publicystka "Gazety Wyborczej" i wiceprezeska Stowarzyszenia Otwarta Rzeczpospolita Magdalena Czyż.

Zdjęcia z debaty:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.