Mandat w kwocie 3 tys. złotych, 13 punktów karnych oraz zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące - to konsekwencje jakie poniósł kierujący renault zatrzymany przez jasielskich policjantów w Jaszczwi.
W miniony weekend, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle kontrolowali prędkość, z jaką poruszają się kierowcy. Ich działanie skupiały się na drogach krajowych i wojewódzkich powiatu jasielskiego i krośnieńskiego.

W sobotę, po godz. 15 w Jaszczwi (gmina Jedlicze), mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Renault, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 101 km/h. Okazało się, że przekroczenia prędkości dopuścił się w warunkach recydywy. W związku z tym mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 3 tys. złotych i 13 punktów karnych oraz stracił prawo jazdy na 3 miesiące.Podczas ubiegłego weekendu, policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy jeszcze 3 innym kierującym, którzy zdecydowali się przekroczyć dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

~Gibalski

16-10-2023 19:31 4 7

Brawo jasielska drogówka, jesteście bardziej skuteczni od krośnian. Pozdrawiam cieplutko mł posterunkowy Janusz Gibalski.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.