Wszyscy fani gier wideo, mogą przygotować się na niezapomniane wydarzenie, które odbędzie się już w tę sobotę, 21 października. Fundacja Graty zaprasza do prowadzonego przez siebie pokoju gier na Dzień Konsol - święto, które przepełnione będzie emocjami, rywalizacją i niesamowitą zabawą. To doskonała okazja, by poznać nowych ludzi, wymienić się doświadczeniami oraz cieszyć się ulubionymi grami na różnych konsolach.

Gry cyfrowe na konsolach


- Czy jesteś fanem klasycznych tytułów Nintendo, czy może bardziej preferujesz nowoczesne Play Station? Dzień Konsol w Fundacji Graty ma dla Ciebie coś specjalnego. Będziesz mógł zagrać w swoje ulubione gry na konsolach, które są Ci bliskie. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym graczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! - mówi Damian Piórko ZIemba

Turnieje i rywalizacja w gry cyfrowe


Jeśli lubisz rywalizację, to z pewnością docenisz emocjonujące turnieje, gdzie będziesz mógł zmierzyć się z innymi graczami. Niezależnie od tego, czy jesteś mistrzem strzelanek, czy ekspertem od wyścigów, na Dniu Konsol znajdziesz wyzwania dostosowane do swojego poziomu umiejętności.

Gry kooperacyjne i wspólne przygody


Fundacja Graty zachęca także do współpracy w grach kooperacyjnych. To doskonała okazja, by tworzyć zespoły i razem pokonywać trudne wyzwania. Nie ma nic lepszego niż dzielenie sukcesów z innymi graczami i wspólna radość z osiągniętych celów.

- Nie tylko gry są atrakcyjne na Dniu Konsol. Wydarzenie to również doskonała okazja do poznania nowych ludzi, wymiany doświadczeń i spędzenia czasu w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach. Atmosfera tego święta gier jest niezwykle przyjazna i pełna entuzjazmu - dodaje Barbara Płaza, animatorka i społeczniczka z Fundacji GraTy

Dzień Konsol w Fundacji Graty to doskonała okazja, by odnaleźć się w świecie gier wideo, poznać nowych przyjaciół i spędzić czas w emocjonujący sposób. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, to wydarzenie jest dla Ciebie. Dołącz do nas na Dniu Konsol w Fundacji Graty i ciesz się niezapomnianym dniem pełnym gier, rywalizacji i fantastycznej atmosfery.

GraMyOKrosno - kosnole, VR i mata DDR w pokoju gier
Dzień Konsol odbędzie się 21 października w siedzibie Fundacji GraTy (ul. Mickiewicza 31, II piątro), w godzinach od 16:00 do 21:00. Niezależnie od wieku, poziomu doświadczenia czy preferencji gier, Fundacja Graty serdecznie Cię zaprasza. Warto nie przegapić tego wyjątkowego wydarzenia, pełnego niesamowitych wyzwań i oczywiście - doskonałej zabawy!

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.