W niedzielę na hali MOSiR Krosno odbędzie się Turniej Tańca Towarzyskiego "o Puchar Prezydenta Miasta Krosna.
22 października zapraszamy do udziału w Turnieju Tańca Towarzyskiego "O Puchar Prezydenta Miasta Krosna". W programie część konkursowa oraz pokazy taneczne.

Na parkiecie będzie można zobaczyć solistów i duety z całej Polski oraz gościnne występy zespołów z Krosna.

Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Krosna
Program:
Blok I - godz. 10.00
Blok I - godz. 13.30
Blok I - godz. 17.00
- Pokazy taneczne

Turnieje Tańca Towarzyskiego organizowane są od blisko 40 lat (z przerwami) - są okazją dla tancerzy do pokazania swoich umiejętności. Odbywający się w trzech blokach turniej przyciąga też uwagę publiczności. Z trybun warto śledzić i to dosłownie każdy ruch osób znajdujących się na parkiecie. Wydarzeniu towarzyszyć będą pokazy Dziecięco-Młodzieżowego Zespołu Tanecznego Kleks, Formacji Tańca Towarzyskiego Gracja, One Są Wszędzie oraz flashmob realizowany w ramach inicjatywy "Nie jestem przezroczysta" (Kierunek: Inicjatywa!).

Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Krosna
- Pierwszy turniej odbył się w Klubie ZUNiG w Krośnie, a tancerze rywalizowali "O Puchar Żubra", kolejne, nim dotarły na Halę Sportowo-Widowiskową, odbywały się w licznych, nieraz zaskakujących lokalizacjach, nosząc nazwy turnieju "O Puchar Podkarpacia", "O Szklany Puchar", "Bieszczadzka Jesień" i w końcu "O Puchar Prezydenta Miasta Krosna". Wybór miejsca nie jest przypadkowy - zainteresowanie zarówno tancerzy, ale też publiczności, chcącej oklaskiwać i podziwiać występujących jest ogromne - o historii wydarzenia mówią organizatorzy.

turniej tańća w Krośnie

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.