Zostało jeszcze kilka godzin na zgłoszenie pomysłu do Budżetu Obywatelskiego. Propozycje można przesyłać do czwartku (26.10) do godz. 23.59.
To już ostatni moment na zgłoszenie pomysłów do Budżetu Obywatelskiego. Propozycje można przesyłać do czwartku (26.10) do godz. 23.59.

Pamiętaj! Jeśli chcesz złożyć projekt w formie papierowej, w jednym z biur obsługi Urzędu Miasta Krosna, musisz to zrobić do końca dnia pracy urzędu, czyli do godz. 15.30. Nie mów, że "nie warto" czy "nie ma sensu", każdy pomysł jest cenny i może zmienić nasze miasto na lepsze.

Pomysły można zgłaszać w trzech kategoriach:
Kategoria I - budowa i modernizacja infrastruktury miejskiej oraz zakupy inwestycyjne, na którą w bieżącej edycji przeznacza się 500 tys. zł,
Kategoria II - budowa i modernizacja infrastruktury dzielnicowej/osiedlowej oraz zakupy inwestycyjne - 175 tys. zł na każdą dzielnicę i osiedle, łącznie 2,1 miliona zł,
Kategoria III - działania o charakterze prospołecznym, kulturalnym, oświatowym lub sportowym - 100 tys. zł, z limitem do 15 tys. zł na jeden projekt.


Tak jak w poprzednich latach propozycje zadań można składać:
- elektronicznie na stronie BUDŻETU OBYWATELSKIEGO,
- papierowo w biurach obsługi Urzędu Miasta Krosna lub
- mailowo.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.