Miejska Komunikacja Samochodowa w Krośnie poinformowała o zmianach w kursowaniu autobusów 28 i 30 października oraz 1 listopada. W dzień Wszystkich Świętych przejazdy w Krośnie będą bezpłatne.
MKS w Krośnie poinformowała, że 28 (sobota) i 30 października (poniedziałek) nastąpią zmiany w organizacji ruchu i kursowaniu autobusów MKS.
W związku z zamknięciem dla ruchu ul. Wisłoczej i ul. Legionów w sobotę, 28 października br. w godz. od 17:15 do 21:00 nie będą obsługiwane przystanki: Staszica, Legionów i Legionów-Stadion. W tym czasie kursy MKS Krosno od pl. Monte Cassino w kierunku dworca będą realizowane ul. Niepodległości, Grodzką i Podwale.

W związku z remontem nawierzchni na ul. Wiejskiej w Krośnie w poniedziałek, 30 października br., w godz. od 9:00 do 15:00 nie będzie obsługiwany przystanek Suchodół Góra. W tym czasie kursy MKS będą realizowane z przystanku Suchodół Dom Ludowy.

1 listopada br. (środa), czyli w uroczystość Wszystkich Świętych, będą kursowały autobusy linii A, E i G, a przejazdy autobusami MKS Krosno w Krośnie będą bezpłatne dla wszystkich pasażerów.
W tym dniu kursy autobusów linii A, E i G będą realizowane zgodnie z następującym rozkładem jazdy:
- linia A będzie kursowała zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy,
- linia E będzie kursowała na swojej regularnej trasie: Os. Traugutta - Boh. Westerplatte - pl. Monte Cassino - Dworzec Autobusowy - Krakowska - Os. Polanka wedługspecjalnego rozkładu jazdy obowiązującego w dniu 1 listopada 2023 r.

1 listopada br. linia E nie będzie realizowała kursów do i z Dzielnicy Turaszówka, która będzie obsługiwana przez linię A,

Linia G będzie kursowała zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy. Dodatkowo wykonane będą kursy z przystanku Traugutta o godz. 6:22 i 7:29 w kierunku ul. Wyszyńskiego oraz kursy powrotne z przystanku Wyszyńskiego Cmentarz o godz. 7:47 i 9:43.

1 listopada br. będą również realizowane kursy "do" i "z" Szpitala Wojewódzkiego:
- linia 10 o godz. 5:12 Głowienka - Szpital,
- linia 0 o godz. 6:03 Szpital - Os. Traugutta,
- linia 1 o godz. 17:35 Dworzec - Szpital
- linia 1 o godz. 18:02 Szpital - Dworzec; zgodnie z rozkładem jazdy dni świątecznych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.