Policjanci wyeliminowali z ruchu pijanego kierującego renault. Pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, nietrzeźwy 34-latek wsiadł za kierownicę samochodu i przewoził dwójkę małych dzieci. Mężczyzna miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Wczoraj około godz. 16.30, iwoniccy policjanci patrolowali rejon miejscowości Lubatówka. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na kierującego renault, który po wykonaniu serii nieskoordynowanych manewrów, wjechał w jedną z bocznych dróg i zatrzymał pojazd.

Kierującym okazał się 34-letni mieszkaniec gminy Iwonicz-Zdój. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna przewoził swoim samochodem dwójkę małych dzieci i posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 34-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


~sirtolainen

28-10-2023 05:10 7 8

W Lubatowej i w Lubatówce gdyby policjanci przez trzy lub cztery kolejne dni sprawdzali trzeźwość kierujących to liczba uprawnionych do kierowania pojazdami zmniejszyła by się znacznie, śmiem twierdzić, że ok 50 - 60 procent.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.