W Jedliczu odbyła się X Edycja Jesiennych Biegów Niepodległościowych.
W ubiegłą sobotę (28.10) Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu zorganizował już X Edycję Jesiennych Biegów Niepodległościowych. Impreza organizowana cyklicznie, na stałe wpisana do kalendarza Gminnych Obchodów Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

biegi w Jedliczu

Zebranych biegaczy i biegaczki przywitał Przewodniczący Rady Miejskiej w Jedliczu Piotr Woźniak oraz Dyrektor GOSiR Jedlicze Wojciech Florczak. Podczas imprezy biegacze rywalizowali na różnych dystansach.

Piękna pogoda sprzyjała organizacji zawodów, zawodnicy do samego końca dzielnie walczyli o jak najwyższe miejsce na podium, oczywiście w duchu fair-play. Nie zabrakło również miejsca na radość i dobrą zabawę.

biegi niepodległościowe w Jedliczu

Na mecie każdy z uczestników biegu otrzymał pamiątkowy medal oraz słodki upominek. Natomiast najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary, które osobiście wręczyła Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w JedliczuPiotr Woźniak.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.