Przemyscy policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Bystrzyckiej z Aleją Solidarności w Przemyślu. W wyniku zdarzenia, 55-letni mężczyzna, który kierował fordem zmarł.
Wczoraj przed godziną 23, na skrzyżowaniu ulicy Bystrzyckiej z Aleją Solidarności w Przemyślu, doszło do zderzenia osobowego forda z busem. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący fordem, 55-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, wyjeżdżając z ulicy Bystrzyckiej na Aleję Solidarności najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z busem marki Renault. W wyniku zdarzenia, pomimo podjętej reanimacji kierowca forda zmarł.

wypadek w Przemyślu

Kierujący busem 31-letni obywatel Ukrainy był trzeźwy.

Na miejscu wypadku policjanci z udziałem prokuratora, zabezpieczyli ślady oraz wykonali czynności, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności zdarzenia.

Tragiczny wypadek w Teodorówce. Nie żyje 22-latek

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.