W najbliższy wtorek (7.11) w Auli Komendy Miejskiej Policji w Krośnie odbędzie się debata społeczna "Bezpieczne Krosno".
Organizatorzy zapraszają mieszkańców Krosna w dniu 7 listopada 2023 r. o godz. 15:00 do udziału w debacie społecznej "Bezpieczne Krosno", która obędzie się w Auli Komendy Miejskiej Policji w Krośnie przy ulicy Lwowskiej 28.

Podczas debaty omówione zostaną problemy mieszkańców związane z lokalnymi zagrożeniami oraz działania różnych podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w naszym mieście.

Tematem debaty będą między innymi:
  • Cyberbezpieczeństwo,

  • Niwelowanie zagrożeń występujących w sezonach grzewczych,

  • Dzikie oraz bezdomne zwierzęta w mieście - zasady zachowania wobec spotkania, wypadku/kolizji z samochodem, wtargnięcie na posesję,

  • Bezpieczeństwo na drodze, w mieście, w szczególności niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Podczas debaty przeprowadzone zostaną ćwiczenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz przedstawiona zostanie aktualna mapa ogólnodostępnych defibrylatorów znajdujących się na terenie Krosna.

Organizatorem debaty jest Urząd Miasta Krosna wraz z Komendą Miejską Policji w Krośnie, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Krośnie, Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie, Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Krośnie, Zespołem Szkół Naftowo - Gazowniczych im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie oraz Stowarzyszeniem na Rzecz Bezpieczeństwa w Krośnie.

debata w Krośnie

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.