Jedna osoba została przewieziona do szpitala po zderzeniu trzech samochodów w Czarnorzekach.
Do wypadku doszło około południa w sobotę 4 listopada w Czarnorzekach, na wysokości rezerwatu przyrody Prządki.

wypadek w Czarnorzekach

Wstępnie wiadomo, że kierująca volkswagenem, jadąc w kierunku Korczyny na łuku drogi straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w dwa samochody znajdujące się na parkingu. Po zderzeniu volkswagen częściowo zjechał z jezdni.

W wyniku zderzenia do szpitala została przewieziona jedna osoba. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

[AKTUALIZACJA]


- Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 36-letnia kierująca volkswagenem, jadąc w kierunku Korczyny, nie dostosowała prędkości do panujących warunków, straciła panowanie nad pojazdem i wpadła w poślizg, doprowadzając do uszkodzenia zaparkowanych - mazdy oraz seata. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła jedna osoba. Obrażenia, jakich doznała nie zagrażają jej życiu. Uczestnicy byli trzeźwi - przekazał podkom. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

~antypijak

06-11-2023 21:59 4 4

Opadły liście z drzew, trochę popadało i auto ślizga się jak na lodzie. Kto o tym nie pamięta, to kręci piruety zakończone tulupem z podpórką czyli bęc na stojące samochody. Współczuję osobom które przyjechały na Prządki i zastały rozbite swoje auta.
Odpowiedz

~antypijak

05-11-2023 14:53 5 0

Gdyby jechała po alkoholu to rozumiem, ale na trzeźwo narobić takiego pokajania? "Wolniej jedziesz dalej zajedziesz"- jak mówił mój instruktor.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.