Nietypowa lekcja WF. Uczniowie Szkoły Podstawowej z Jedlicza trenowali pod okiem mistrzów.
Na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbyła się inna, niż to zazwyczaj bywa, lekcja wychowania fizycznego. 27 października gościły w Jedliczu osoby niezwykłe - Rafał Maserak i Piotr Świerczewski, którzy poprowadzili trening dla uczniów Szkoły Podstawowej w Jedliczu.

lekcja WF w Jedliczu

Dla wszystkich była to nie lada gratka, bowiem zajęcia odbywały się pod okiem jednego z najpopularniejszych polskich tancerzy, który zyskał sławę dzięki występom w "Tańcu z gwiazdami" oraz wielokrotnego reprezentanta kraju w piłce nożnej, wicemistrza olimpijskiego z Barcelony.

W miłym spotkaniu uczestniczyli także Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik, dyrekcja Szkoły Podstawowej w Jedliczu w osobach Jolanty Smarzowskiej, Dagmary Słabniak i Edyty Styś oraz dyrektorzy jedlickich szkół średnich: Ewa Machowska z LO im. Marii Konopnickiej i Mariusz Kielar z ZS im. Armii Krajowej.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.