Kapituła XXII edycji konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza nagrodziła Janusza Fica, prezesa Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego, tytułem managera roku.
Janusz Fic, prezes zarządu Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego został laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2023 w kategorii "Manager".
Wręczenie pamiątkowego grawertonu i statuetki odbyło się podczas uroczystej gali w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A.

- Cieszę się bardzo z otrzymanej nagrody i dziękuję kapitule konkursu za docenienie mojej pracy. Jestem zaszczycony takim wyróżnieniem, ale też i mocno zmotywowany do dalszej pracy. Nagroda przyznawana jest personalnie, ale działalność Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego to efekt zaangażowania i pracy wielu osób, całego zespołu, którym mam przyjemność kierować. Dziękuję moim współpracownikom za to, że tworzymy naprawdę zgrany zespół, bo to jest klucz do naszego sukcesu - powiedział Janusz Fic, prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego.

~Łubudubu

09-11-2023 09:45 4 3

Niech żyje na prezes naszego klubu. Niech żyje nam.
Odpowiedz

~Andre

07-11-2023 00:37 3 8

To chyba nagroda za starania przy uruchomieniu obok osiedla domów jednorodzinnych w Szczepancowej przy ulicy Przemysłowej składowiska śmieci i bazy transportowej.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.