Seniorzy z Samorządowego Domu Pomocy Społecznej w Jedliczu świętowali Dzień Seniora.
14 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Seniora. Z tej okazji mieszkańcy oraz pracownicy Samorządowego Domu Pomocy Społecznej w Jedliczu przygotowali małą uroczystość.

Przedstawienie pełne humoru przeplatane występami wokalnymi wywołało prawdziwy aplauz wśród zaproszonych gości, wśród których byli przedstawiciele władz samorządowych, proboszcz parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Antoniego ks. Tadeusz Dec, dyrektorzy oraz kierownicy jednostek organizacyjnych oraz przedstawiciele kół gospodyń i stowarzyszeń z terenu Gminy Jedlicze.

Wyjątkową uroczystość uświetnił występ kapeli Jarzębina z Piotrówki, która przy akompaniamencie Jana Radonia zagrała na ludową nutę.

dzień seniora w Jedliczu

O podopiecznych Samorządowego Domu Pomocy Społecznej w Jedliczu pamiętała także Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik, która w imieniu całej społeczności złożyła seniorom z gminy Jedlicze życzenia zdrowia i pomyślności oraz błogosławieństwa Bożego.

W Samorządowym Domu Opieki Społecznej w Jedliczu znajduje się 20 podopiecznych, a chętnych wciąż przybywa. Nowoczesny budynek oraz opieka nad mieszkańcami na najwyższym poziomie sprawia, że seniorzy mogą skupić się na tym, co sprawia im radość.

~chłopek roztropek

16-11-2023 12:11 6 3

A te łańcuchy to po to żeby to robactwo nie uciekło?
Ludzie, na co idą nasze pieniądze...
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.