10 lat temu, w listopadzie 2013 roku reprezentacje Białorusi, Gibraltaru, Turcji i Polski rywalizowały na hali sportowo-widowiskowej w Krośnie w międzynarodowym turnieju w futsalu.
Zwycięstwem reprezentacji Białorusi zakończył się międzynarodowy turniej pierwszych reprezentacji w futsalu na krośnieńskiej hali przy ul. Bursaki w listopadzie 2013 roku. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Polski, na trzecim Turcja, a na czwartym Gibraltar. W meczu decydującym o zwycięstwie Polska (38. miejsce w rankingu FIFA) uległa Białorusi (29. miejsce w rankingu) 3-5.

Turniej w futsalu w Krośnie 2013

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Artur Popławski, królem strzelców Tomasz Dura, najlepszym bramkarzem Bartłomiej Nawrat, a odkryciem turnieju drugi polski bramkarz Rafał Krzyśka.

Turniej w futsalu w Krośnie 2013

Puchary i nagrody wręczali między innymi prezydent Krosna Piotr Przytocki i zastępca prezydenta Bronisław Baran, a wśród oglądających mecze w Krośnie znaleźli się Dariusz Dziekanowski, przewodniczący Klubu Wybitnego Reprezentanta Polski i Roman Kosecki, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.