Seniorzy z gminy Miejsce Piastowe świętowali dzień seniora. Była super atmosfera i świetna zabawa.
W sali Kryształowej Domu Ludowego w Łężanach odbył się w niedzielę o godzinie 17.00 II Gminny Bal Seniora. Bal zorganizowany został przez Gminę Miejsce Piastowe oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miejscu Piastowym przy pomocy Gminnego Centrum Kultury i Biblioteka w Miejscu Piastowym.

Na przybyłych gości czekała ustrojona sala, pyszne jedzenie i napoje, a także dobra muzyka. W balu udział wzięli seniorzy z klubów seniora z Głowienki, Rogów, Wrocanki, Targowisk i Łężan. Impreza rozpoczęła się od występu Krzysztofa Zajda, który oczarował swoim pięknym głosem wszystkich gości.

bal seniora w Łężanach

Przybyłych seniorów i ich opiekunki przywitała prowadząca wydarzenie Izabela Drobek wraz z kierownikiem GOPS Joanną Boczar. Po przywitaniu gości, głos zabrała Wójt Gminy Dorota Chilik, oficjalnie otwierając drugi Bal Seniora w Gminie Miejsce Piastowe.

Po obiedzie był czas na wspólne zdjęcia, żarty i zabawę. Bal Seniora jest doskonałą okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu. Podczas balu grała Kapela 50+.

~Gryzelda 7

23-11-2023 18:12 5 3

Super inicjatywa. Tylko pamiętajmy że to jedna z niewielu komórek które zrzeszają kilka osób, które są profesjonalistami. Ale! Jest też CIEMNA STRONA mocy, gdzie pani wójt chyba!? Nie wie jak się sprawy mają jeśli chodzi o pracowników gminy .
Odpowiedz

~wojt

23-11-2023 15:14 1 5

Łęki Strzyżowskie to nie ta gmina...
Odpowiedz

~Daniela

23-11-2023 11:18 4 10

i znowu kasiorka z gminy poszłaaaa, a Łęki Strzyżowskie sobie zarobiły. Ciekawe ile i dlaczego Łęki są tak promowane przez p. wójt
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.