Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało ostrzeżenie dla podkarpackich powiatów, w tym miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego. Może być niebezpiecznie na drogach.
WCZK w Rzeszowie poinformowało, że od dzisiaj (21 listopada) od godz. 20.00 do 22 listopada (środa) do godz. 9.00 prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników, po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem, powodujących ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -3°C, temperatura minimalna przy gruncie około -4°C. Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników, po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem, powodujących ich oblodzenie.
Temperatura minimalna około -3°C, temperatura minimalna przy gruncie około -4°C. Lokalnie ujemna temperatura powietrza utrzyma się także w środę w ciągu dnia.

Ostrzeżenie obowiązuje między innymi w mieście Krośnie, powiecie krośnieńskim oraz powiatach sąsiednich: brzozowskim, jasielskim, sanockim i strzyżowskim.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.