W zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym w Sędziszowie Małopolskim, sześć osób zostało rannych.
Dzisiaj (28 listopada) około godz. 8:30 policjanci z Ropczyc otrzymali zgłoszenie o wypadku, do jakiego doszło na ul. Księżomost, w Sędziszowie Małopolskim.


Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-latka kierująca osobowym volkswagenem, najprawdopodobniej na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu. 53-latek kierujący ciężarowym mercedesem, jadący z naprzeciwka, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał z drogi i wjechał do rowu.

Wstępnie ustalono, że sześć osób zostało rannych. Kierująca volkswagenem oraz czwórka pasażerów, dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Do szpitala na badania trafił także kierujący samochodem ciężarowym.

~Woj1

29-11-2023 08:56 0 1

O ósmej trzydzieści to już późno do przedszkola. Pospiech zrobił swoje. Mam nadzieję, że policjanci wiedzieli, komu wystawić mandat, więc kierowca będzie miał podstawę do zgłoszenia szkody. Ale kto go pochwali za jego postawę? Aż ciarki przechodzą na wspomnienie tego, co stało się pod Sochaczewem w 2021 r. Tam prędkość samochodu osobowego była tak duża, że kierowca ciężarówki nie mógł nic zrobić, aby uniknąć wypadku.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.