Na zaproszenie Środowiskowego Domu Samopomocy przyjechali do Krosna przedstawiciele środowiskowych ośrodków z Podkarpacia, by wziąć udział w integracyjnej zabawie andrzejkowej.
Środowiskowy Dom Samopomocy w Krośnie zorganizował dzisiaj (28 listopada) w sali bankietowej Portius w Krośnie integracyjną zabawę andrzejkową.

Integracyjna zabawa andrzejkowa

Anna Dąbrowska z ŚDS w Krośnie poinformowała, że na zabawie bawili się wspólnie przedstawiciele zaprzyjaźnionych środowiskowych domów samopomocy z Bliznego, Wolicy, Dynowa, Cergowej, Zagórza, Krzywego, Leska i Brzozowa, oraz gospodarze ŚDS w Krośnie, łącznie około 100 osób. Nie zabrakło wspólnej zabawy z DJ oraz konkursów.

Integracyjna zabawa andrzejkowa

Środowiskowy Dom Samopomocy w Krośnie mieszczący się przy ul. Kletówki jest placówką dziennego pobytu, z której korzysta 46 osób z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawnością intelektualną z terenu miasta Krosna. Uczestniczy zdobywają umiejętności niezbędne do samodzielnego życia, rozwijają swoje zainteresowania i talenty. W ŚDS mają możliwość korzystania z zajęć indywidualnych i grupowych. Podczas zajęć manualnych, muzycznych, teatralnych i sportowych przygotowują się do udziału w różnego rodzaju konkursach, przeglądach artystycznych i zawodach sportowych. Mogą też korzystać z wielu różnych form spędzania czasu wolnego, w tym wycieczek, wyjść do instytucji kultury, spotkań integracyjnych czy imprez okolicznościowych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.