Sąd Rejonowy w Krośnie zastosował tymczasowy areszt wobec 23-latka, który zaatakował nożem przechodniów na jednej z krośnieńskich ulic. Ponadto, mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków i groźby karalne.
W piątek po godzinie 13, policjanci zostali zaalarmowani, że na ulicy Czajkowskiego w Krośnie mężczyzna uzbrojony w nóż grozi przechodniom. Po chwili na miejscu pojawili się funckjonariusze, którzy zauważyli osobę odpowiadającą rysopisowi sprawcy.

Mężczyzna na widok radiowozu próbował się oddalić, jednak został szybko zatrzymany. 23-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna był trzeźwy. W chwili zatrzymania miał przy sobie dwa noże. Ponadto, podczas przeszukania policjanci znaleźli w jego mieszkaniu środki odurzające oraz urządzenia wykorzystywane do porcjowania i dystrybucji narkotyków.

23-letni krośnianin usłyszał zarzut narażenia innych osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także gróźb karalnych oraz posiadania środków odurzających. Sąd Rejonowy w Krośnie zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.


~Gość

04-12-2023 15:22 4 3

4.12. Uważajcie na oszustów w poruszającym się po okolicznych wsiach w okolicy Krosna jasnym SUV-em nr rej. ST , ciemnej karnacji udających pracowników budowy drogi S-19 i oferujących sprzedaż mat.
Odpowiedz

~Zoomer1337

04-12-2023 13:35 4 5

Kolejny ćpunek wyłapany i dobra robota
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.