85-lecie swojego istnienia świętowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Jaszczwi.
Wyjątkowy Jubileusz obchodziły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Jaszczwi, które świętowały 85-lecie swojego istnienia. Z tej okazji uroczystość odbyła się w scenerii zabytkowego Dworu Stojowskich w Jaszczwi.

Jubileusz był okazją do przypomnienia historii Koła oraz zaprezentowania pieczołowicie prowadzonej kroniki. W programie uroczystości nie mogło zabraknąć okazjonalnego tortu, któremu towarzyszyło odśpiewanie gromkiego sto lat oraz przepysznego poczęstunku.

jubileusz KGW Jaszczew

W części artystycznej wystąpiły gospodynie z pełnym humoru i werwy programem. Następnie zaprezentowała się grupa kabaretowa "Baby z Rodzynkami", działająca przy krośnieńskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, która rozbawiła do łez zgromadzonych gości. Wyjątkowe spotkanie było okazją do wspomnień, jak i rozmów odnośnie planów dalszej działalności.

W uroczystości udział wzięli m.in.: Burmistrza Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik, proboszcza parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Jaszczwi Tadeusz Madeja, Dyrektora GOK Jedlicze Zygmunt Jerzyk, Radny Rady Miejskiej Stanisław Twaróg, sołtysa wsi Jaszczew Wiesław Gajda wraz z przedstawicielami Rady Sołeckiej, Komendant Hufca ZHP Krosno Piotr Lubaś, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Renata Stec, Prezes Regionalnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Krośnie Roman Piłat, druhowie OSP Jaszczew, przedstawiciele zaprzyjaźnionych kół oraz mieszkańcy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.