W Rymanowie i Rymanowie-Zdroju uruchomiono świąteczne iluminacje, wprowadzając mieszkańców i gości w magiczny nastrój.
Wczoraj, 6 grudnia, Rymanów i Rymanów-Zdrój rozbłysły świątecznymi iluminacjami, wprowadzając mieszkańców i odwiedzających w magiczny nastrój nadchodzących świąt.

Oficjalne uruchomienie iluminacji miało miejsce na rynku w Rymanowie, gdzie główną atrakcją była rozświetlona figura anioła. W tle rozbrzmiewały kolędy, tworząc wyjątkową atmosferę. Dla najmłodszych i dorosłych przygotowano kilka niespodzianek, w tym słodkie przysmaki, dodając uroku temu wydarzeniu.


Jednak to Rymanów-Zdrój może poszczycić się największą ilością świątecznych iluminacji. Przy amfiteatrze nad Czarnym Potokiem oraz w różnych zakątkach zdrojowego parku rozmieszczono kolorowe światełka i dekoracje. Dodatkowo, obok basenu, zorganizowano "Zakątek Świętego Mikołaja" i uroczy zakątek "Królowej Śniegu", które z pewnością zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Warto wspomnieć, że w najbliższy weekend, 9 i 10 grudnia, w Rymanowie i Rymanowie-Zdroju odbędzie się pierwsza edycja Świątecznego Festiwalu "Zimowe Anioły".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.