W Szkole Podstawowej im. Benedykta Wierdaka w Głowience odbyło się spotkanie dzieci ze święty Mikołajem.
Do jakich dzieci przychodzi Mikołaj? Do grzecznych. I te właśnie zgromadziły się na sali sportowej w Szkoły Podstawowej im. Benedykta Wierdaka w Głowience, aby tam spotkać się z sympatycznym staruszkiem - świętym Mikołajem w ramach Mikołajkowego spotkania "dzieci z pasją".

Grzeczne dzieci, o których mowa na co dzień udzielają się w grupach artystycznych działających przy Gminnym Centrum Kultury i Biblioteka w Miejscu Piastowym rozwijając swoje pasje i talenty w grupach: ZTL Pogórzanie, Mali Rogowice oraz Studio Gama.

Mikołaj w Głowience

Sędziwy staruszek, dotarł do małych artystów i mimo licznych starczych dolegliwości nie zapomniał o Gminie Miejsce Piastowe. Zanim jednak przeszedł do rozdawania prezentów, głos zabrała Wójt Gminy Miejsce Piastowe Dorota Chilik. Wójt podziękowała dzieciom za ich zaangażowanie i artystyczną działalność. Spotkanie uświetniły występy dzieci z grup Mali Rogowice oraz Studio Gama.

Po oficjalnym rozpoczęciu spotkania, Mikołaj przeszedł do tego, na co wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały rozdawania prezentów. Uśmiech na twarzy obdarowanych, był dla wszystkich największym prezentem.
Niezależnie od wieku, wizyta Świętego Mikołaja sprawiła wszystkim wiele radości.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.