Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 13 listopada 2023 r. przed godz. 13, w rejonie parkingu przy ul. Wyszyńskiego w Krośnie. W wyniku zdarzenia ucierpiało dwoje pieszych.
13 listopada przed godz. 13, w rejonie parkingu przy ul. Wyszyńskiego w Krośnie doszło do potrącenia dwójki pieszych przez kierującą mercedesem.

Mercedesem kierowała 79-letnia kobieta, w chwili zdarzenia była trzeźwa. W wypadku ucierpieli 67-letnia kobieta i 69-letni mężczyzna.

Dziś (12 grudnia) krośnieńska komenda policji wystosowała apel do wszystkich, którzy posiadają informacje dotyczące przebiegu wypadku:

Apelujemy do osób, które posiadają informacje dot. przebiegu tego wypadku o nawiązanie kontaktu z Wydziałem Dochodzeniowo - Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Krośnie pod numerem telefonu 47 828 35 30 lub z numerem alarmowym 112. W szczególności prosimy o kontakt kierujących pojazdami wyposażonymi w videorejestratory, które mogły utrwalić przebieg zaistniałego zdarzenia.

~Penzool

13-12-2023 11:48 1 1

No, już się znajdą. Później okaże się, ze to ich wina.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.