Boże Narodzenie nadchodzi już wielkimi krokami i zapewne wszyscy dają się już porwać atmosferze ciepła, kolęd i życzeń.
Niezwykłą oprawę miało spotkanie wigilijne, które odbyło się dnia 18 grudnia w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu.

spotkanie wigilijne w Jedliczu

Podczas poniedziałkowego wieczoru najpiękniejsze polskie kolędy, pastorałki, a także świąteczne utwory wykonali uczniowie Ogniska Muzycznego działającego przy GOK Jedlicze. Zagrali je na keyboardzie, akordeonie i gitarze. Każdy występ był gorąco oklaskiwany przez publiczność, wśród której nie zabrakło najbliższych młodych artystów - rodziców, rodzeństwa, dziadków. Uczniów przygotowali i nad występami "czuwali" Jan Radoń i Waldemar Moskal - instruktorzy muzyki.

W trakcie Wieczoru Wigilijnego odbyło się również uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursów: "Świąteczne anioły", "Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych" - etap gminny, Powiatowy Konkurs Plastyki Dzieci i Młodzieży "Moje Boże Narodzenie" - etap gminny.

spotkanie w Jedliczu

Laureaci konkursów odebrali prezenty z rąk Zastępcy Burmistrza Gminy Jedlicze Rafała Gomułki.

Na zakończenie Wieczoru Wigilijnego wszyscy występujący w tym roku artyści wraz z publicznością wspólnie zaśpiewali kolędę "Gdy się Chrystus rodzi", co było pięknym zwieńczeniem tego przedświątecznego spotkania.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.