W bibliotece w Miejscu Piastowym odbyły się świąteczne warsztaty na ludowo.
15 grudnia w bibliotece w Miejscu Piastowym odbył się niezwykły event - świąteczne warsztaty pod nazwą "Na Ludowo". Była to wyjątkowa okazja dla mieszkańców i miłośników rękodzieła, aby zgłębić tajniki tworzenia świątecznych dekoracji. Uczestnicy warsztatów, pod czujnym okiem doświadczonych bibliotekarzy z Miejsca Piastowego, uczyli się, jak stworzyć oryginalne i unikalne ozdoby świąteczne z wykorzystaniem techniki makramy. Ta forma rękodzieła, polegająca na wiązaniu sznurków w specyficzne wzory, stanowiła doskonałą okazję do rozwijania kreatywności i manualnych zdolności uczestników.

warsztaty świąteczne w Miejscu Piastowym

Niepowtarzalną atmosferę tych warsztatów tworzyła Kapela "Pogórzanie", która umilała czas uczestnikom, grając dobrze znane i lubiane ludowe melodie oraz tradycyjne kolędy. Muzyka na żywo sprawiła, że warsztaty nabrały wyjątkowo świątecznego charakteru.

warsztaty w Miejscu Piastowym

Dodatkowym atutem wydarzenia były pyszne wypieki, przygotowane przez Panie z KGW w Miejscu Piastowym. Warsztaty "Na Ludowo" w bibliotece w Miejscu Piastowym były wydarzeniem, które nie tylko zapewniło uczestnikom możliwość nauki nowych umiejętności, ale także przyczyniło się do budowania poczucia wspólnoty i promowania lokalnej kultury.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.